Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Dzień Otwarty na osiedlu Nowych Kosmonautów

Dzień Otwarty na osiedlu Nowych Kosmonautów

Już 10 listopada w Poznaniu odbędzie się Dzień Otwarty na Osiedlu Nowych Kosmonautów. Tego dnia na klientów czekać będzie wiele atrakcji: smakowite rogale świętomarcińskie, konsultacje z architektem wnętrz a przede wszystkim możliwość rezerwacji i zakupu mieszkania na promocyjnych warunkach.

Osiedle Nowych Kosmonautów to trzy budynki wielorodzinne powstające u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej. Budowa trwa, a pierwszy lokale etap inwestycji będzie gotowy już pod koniec 2019 roku.

Dzień Otwarty to dobra okazja, żeby poznać mocne strony i walory inwestycji oraz jej lokalizacji. Podczas tego wydarzenia będzie można skorzystać z porad architekta wnętrz, który doradzi jak najlepiej wykorzystać wybraną przestrzeń. To duża pomoc dla klientów zwłaszcza, gdy kupują mieszkanie po raz pierwszy.

Zainteresowanym zakupem mieszkania w opcji wykończenia pod klucz zaprezentujemy nowe pakiety wykończeniowe w bardzo atrakcyjnych cenach. – mówi Iwona Chmielewska z firmy Monday Development


Uczelnia UAM


Dzień otwarty to też możliwość skorzystania z ciekawej promocji, którą Monday Development przygotował dla swoich klientów. Chodzi o możliwość rezerwacji lokalu oraz umowy deweloperskiej w kwocie 1 zł. O szczegółach będzie można porozmawiać z doradcą.

Miejsce: Biuro Sprzedaży godz: 10:00 - 15:00
Wejście znajduje się od ulicy Naramowickiej.

Osiedle Nowych Kosmonautów to łącznie 344 mieszkania.Będą to zarówno funkcjonalne kawalerki dla singla lub pod wynajem jak i przestronne mieszkania wielopokojowe dla całej rodziny. Zaplanowano dwupoziomowy parking podziemny oraz część handlowo-usługowa. Atutem jest również krajobraz Poznania, który będzie można podziwiać z mieszkań położonych na ostatnich kondygnacjach.

Data publikacji: 06.11.2018

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również