Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Już wkrótce rozpocznie się sprzedaż II etapu inwestycji Park Sowińskiego

Już wkrótce rozpocznie się sprzedaż II etapu inwestycji Park Sowińskiego

parksowinskiego.pl

Już w najbliższym czasie planowane jest rozpoczęcie sprzedaży mieszkań z drugiego etapu inwestycji Park Sowińskiego, za którego realizację odpowiada spółka Echo Investment. Kompleks zlokalizowany na terenie poznańskiej dzielnicy Stary Grunwald charakteryzuje się kameralnym klimatem połączonym z nowoczesnymi trendami architektonicznymi.

Park Sowińskiego jest kompleksem mieszkaniowym, którego budowa podzielona jest na cztery etapy. Łącznie w ramach całego projektu planowane jest powstanie 343 lokali mieszkalnych, których powierzchnia wynosić będzie od 36 do 91 mkw. Oryginalność i nowoczesność charakteru inwestycji zostanie osiągnięta dzięki najwyższej klasy materiałom takim jak: drewno oraz z elementy kamienia i szlachetnego tynku.

Mieszkania umiejscowione w części parterowej obiektów oferowane będą wraz z przestronnymi tarasami wyłożonymi drewnem, które wraz z przynależnymi ogródkami stworzą idealną przestrzeń do odpoczynku, wytchnienia i rekreacji. Do lokali mieszkalnych znajdujących się na wyższych kondygnacjach należeć będą obszerne balkony oraz loggie. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców osiedla oddany zostanie plac zabaw, a walory estetyczne całego kompleksu podniesie starannie zaaranżowana zieleń.

Park Sowińskiego jest unikalnym zespołem mieszkaniowym o doskonałej lokalizacji, wyjątkowym designie i podwyższonym standardzie. Ponad to w projekcie inwestycji znalazło się wiele udogodnień, wśród których możemy wskazać całodobową ochronę, system monitoringu, czy chociażby wideodomofony. Połączenie wszystkich tych elementów stanowi gwarancję wysokiego komfortu prowadzenia codziennej egzystencji.
Data publikacji: 03.06.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również