Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Luksusowe apartamenty w Warszawie - Złota 44

Luksusowe apartamenty w Warszawie - Złota 44

Apartament kojarzony jest przede wszystkim z dużą powierzchnią, wygodą, wyposażeniem spełniającym najwyższe standardy i dogodną lokalizacją. I tak rzeczywiście jest. Jednak obecnie, luksusowe apartamenty oferują swoim mieszkańcom znacznie więcej. Jakich rozwiązań możesz oczekiwać, decydując się na zakup apartamentu w sercu stolicy?

Luksusowy design


Światowe marki i światowej sławy projektanci - takie połączenie tworzy wyjątkowe wnętrza i równie wyjątkową bryłę apartamentowca. A wszystko to spełnia najwyższe wymagania. Obecnie to m.in. luksusowy, unikatowy design przyciąga kupujących. Apartament zaprojektowany przez znanego, europejskiego, czy światowego twórcę to gwarancja niepowtarzalności i wyjątkowości - i takie cechy nieruchomości są obecnie najbardziej pożądane. Dodatkowo, najlepsze apartamenty na sprzedaż w Warszawie na https://zlota44.com/, łączą w sobie nie tylko wzornictwo i unikatowość, ale i najwyższej klasy materiały wykończeniowe, w tym najlepsze gatunki drewna, czy marmur.


Zaawansowane technologie


Inteligentne systemy sterowania, np. przy użyciu smartfona - oświetleniem, temperaturą wewnątrz pomieszczeń, czy pracą rolet, to rozwiązania typowe dla ekskluzywnych, wielkomiejskich projektów. Apartament ma dostarczać maksimum komfortu, a nowoczesne technologie to zdecydowanie ułatwiają.


Strefy relaksu


Luksus jest obecnie definiowany nie tylko poprzez ekskluzywność samego apartamentu, ale także korzyści, jakich dostarcza jego bezpośrednie otoczenie. Do takich rozwiązań zaliczają się dzisiaj strefy relaksu i rekreacji, usytuowane w wybranych częściach apartamentowca, a dostępne dla wszystkich jego mieszkańców. Basen, siłownia, strefa saun, czy jacuzzi to jedynie wybrane udogodnienia, jakich dostarczają swoim mieszkańcom luksusowe warszawskie apartamenty.


Ekologia


Mieszkańcy apartamentowców mogą korzystać także z udogodnień, które stanowią jednocześnie odpowiedź na potrzeby ochrony środowiska naturalnego. Komfortowy parking, rowerowy, czy stacja ładowania samochodów elektrycznych z pewnością przypadną do gustu kupującym zainteresowanym ekologicznym aspektem współczesnego designu i budownictwa. Zdecydowanie interesującym rozwiązaniem, dostępnym w najlepszych apartamentowcach, są prywatne stacje uzdatniania wody oraz systemy filtrujące powietrze. W ten sposób woda, z jakiej korzystają mieszkańcy apartamentowca, oraz powietrze, którym oddychają, zyskują najwyższą jakość.

Data publikacji: 04.12.2020

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również