Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Miedziana 10 – nowa inwestycja w sercu Łodzi

Miedziana 10 – nowa inwestycja w sercu Łodzi

Fot.: www.emerald.net.pl

Na pierwszy kwartał 2015 r. zaplanowano oddanie do użytku 38 nowych mieszkań nieomalże w samym centrum tzw. Nowej Łodzi. Inwestycja, w której będą znajdować się te mieszkania, nosi nazwę Miedziana 10 i jest zlokalizowana przy zbiegu ulic Wysokiej i Miedzianej. Inwestycja została zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących miejsca łączącego wszystkie najważniejsze i najlepsze cechy życia w samym centrum miasta. Za realizację projektu Miedzianej 10 odpowiedzialna jest firma Emerald Development.

Inwestycja o nazwie Miedziana 10 przewidziana jest jako budynek wielorodzinny, w którym zaprojektowano 38 zróżnicowanych mieszkań. Z jednej strony, budynek został usytuowany w bliskiej odległości od Nowego Centrum Łodzi i całej infrastruktury miejskiej, takiej jak Galeria Łódzka, ul. Piotrowska, a także w sąsiedztwie przedszkoli, szkół, obiektów medycznych i usługowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Z drugiej strony inwestycja Miedziana 10 ma również inne, bardziej zielone oblicze. Projekt realizowany jest bowiem w sąsiedztwie miejskiej zieleni oraz Parku Źródliska.

W czterokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 38 mieszkań o wielkości wahającej się w granicach od 33 do nawet 62 metrów kwadratowych. Do wszystkich mieszkań przynależeć będą balkony, natomiast do mieszkań zlokalizowanych na parterze budynku, prywatne ogródki. W budynku znajdzie się również garaż podziemny oraz winda obsługująca wszystkie kondygnacje. W sprzedaży nadal znajdują się lokale jedno-, dwu- i trzypokojowe.
Data publikacji: 31.03.2014

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również