Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Nowe Koninko II powstaje tuż pod Poznaniem

Nowe Koninko II powstaje tuż pod Poznaniem

etap2.nowekoninko.pl

Firma Skaland prowadzi realizację drugiego etapu podpoznańskiego osiedla Nowe Koninko. Inwestycja powstająca przy ulicy Pisarskiej wyróżnia się przemyślaną architekturą i nowatorskimi rozwiązaniami przestrzennymi. Tworzyć ją będą nowoczesne, trzypiętrowe budynki z mieszkaniami parterowymi o metrażu wynoszącym 62 mkw i ogrodami zajmującymi nawet 250 mkw, a także z lokalami mieszkalnymi 74- i 93-metrowymi, które dostępne będą wraz z przestronnymi tarasami.

Budowa inwestycji przebiega z dużym naciskiem na zastosowanie naturalnych materiałów, w tym kamienia czy szwedzkiego drewna, a także na korzystanie z wysokiej jakości surowców, czego przykładem może być chociażby szwedzka blacha z 30-letnią gwarancją. Wszystkie rozwiązania zastosowane przez dewelopera mają na celu podkreślenie walorów przyrodniczych okolicy oraz podmiejskiego charakteru całej inwestycji.

Istotną funkcję w architekturze kompleksu spełniać będą przeszklenia. W projekcie inwestycji nie zabrakło panoramicznych okien oraz szklanych balustrad tarasów, dzięki którym do mieszkań dotrze większa ilość światła. Urok osiedla podkreślą spójne elementy małej architektury, łącznie z ogrodzeniami z paneli metalowych i kamiennymi gazonami.

Ważnym atutem inwestycji Nowe Koninko II jest dostęp do pełnej infrastruktury oferowanej przez okolicę oraz atrakcyjnych terenów zielonych, umożliwiających aktywny wypoczynek. Dodatkowo dzięki dogodnemu położeniu mieszkańcy osiedla szybko i bezpiecznie dotrą do centrum Poznania, a także do pozostałych części miasta.
Data publikacji: 04.07.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również