Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Nowe Włochy - czemu to właśnie tam warto zamieszkać?

Nowe Włochy - czemu to właśnie tam warto zamieszkać?

Rynek nieruchomości w Warszawie przeżywa niemałe oblężenie. Stolica co roku wita nowych mieszkańców, którzy tłumnie do niej przybywają. Zresztą nie ma się co dziwić, jest to miejsce, w którym znajdziemy główne siedziby największych firm, jednostek państwowych czy najwyżej ocenianych uczelni w całej Polsce. Rozwój w tak dużym mieście skłania również dotychczasowych mieszkańców do poszukiwania mieszkań w celu ich zakupu. Założenie rodziny, wzrastające zarobki czy chęć ustatkowania się to tylko niektóre z pobudek, które skłaniają do prężnego poszukiwania oferty dopasowanej pod indywidualne oczekiwania. Popyt na zakup nieruchomości możemy zauważyć zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. Nieustannie rosnąca liczba mieszkańców Warszawy sprawia, że oferty muszą być coraz lepiej dostosowywane do oczekiwań i potrzeb. Jednak tak duże miasto stawia przed nami wiele problemów i dylematów. Główną i niezwykle istotną rozterką jest pogodzenie dogodnej lokalizacji oraz otoczenia. Zielonych okolic zazwyczaj doszukujemy się na najdalszych obrzeżach miasta bądź nawet poza nim. W samym centrum próżno szukać cichego, spokojnego miejsca, które pozwoli nam odpocząć po wymagającym dniu spędzonym w pracy. Z drugiej strony, przemierzanie takich odległości, i to jeszcze w godzinach szczytu, niestety wiąże się z poświęcaniem dużej ilości czasu, który w dzisiejszej rzeczywistości jest na wagę złota. Jednak pomimo tego z pewnością wszyscy wiemy że tak naprawdę, wszystko się da, należy tylko dobrze poszukać. Nowe Włochy – to dzielnica, która rewelacyjnie rozstrzyga dylemat: lokalizacja czy otoczenie.

Dlaczego Nowe Włochy?


Warszawa Włochy to dzielnica znajdująca się w zachodniej części Warszawy, a otaczają ją Bemowo, Wola czy Mokotów. Stanowi ona jedną z tych dzielnic, która często jest pomijana przy wyborze docelowego miejsca zamieszkania. Jeżeli należysz do grupy osób, które tak właśnie robią, zaraz się przekonasz, że to bardzo błędne podejście. Więc, dlaczego warto wziąć tą dzielnicę pod uwagę?  Zacznijmy od tego, że jest to obszar, na który składa się stara i nowa część. I choć obie mają w sobie wiele uroku i są równie korzystne do zamieszkania, my skupimy się na drugiej z nich. Poszukując miejsca, które połączy dobrą lokalizację i rewelacyjne otoczenie bez dwóch zdań powinieneś zainteresować się dzielnicą Nowe Włochy. Niedaleka odległość do głównych punktów Warszawy, a zarazem wiele zieleni i spokoju to dwie rzeczy, które dostajesz w pakiecie jednocześnie. Aktualnie powstała tam nowa inwestycja pod okiem dewelopera Ogrody Invest. Skupił się on na tym, aby budownictwo było nowoczesne i niskie, aby nie przypominało nam blokowisk, ścisku i zgiełku znanego z samego centrum. W ofercie inwestycji Ogrody Włochy wciąż dostępne są mieszkania na sprzedaż, które zadowolą swoją architekturą i okolicą nawet najbardziej wymagających.


Lokalizacja, z której wszędzie masz blisko


Nowe Włochy są otoczone dużymi dzielnicami takimi jak Bemowo czy Wola, co sprawia, że dojazd do miejsca pracy jest szybki i komfortowy. Wyruszając spod inwestycji Ogrody Włochy, od centrum dzieli Cię jedynie 7 kilometrów. Dzięki temu, nie musisz martwić się o zbędny czas spędzony za kółkiem. Co więcej, w Warszawie przywykliśmy do nieustannego braku miejsc postojowych, co również zostało dobrze przemyślane przez dewelopera Ogrody Invest, ponieważ uwzględnił on podziemny garaż. Jeżeli Ty lub Twoje dzieci przemieszczacie się komunikacją miejską, znajdziecie tam stację SKM, która do Śródmieścia dociera w 15 minut. Co więcej, w niedalekiej przyszłości planowana jest również budowa stacji linii metra, dzięki temu dojazd do wielu punktów Warszawy będzie jeszcze prostszy. Ponadto, właściwie wszystko czego potrzebujesz znajduje się w zasięgu Twojej ręki. Liczne sklepy spożywcze, drogerie czy punkty świadczące rozmaite usługi zlokalizowane są w bliskiej odległości. 


Zielona okolica, która pozwoli Ci nabrać sił


Z drugiej strony, pomimo rewelacyjnej lokalizacji, wielu z nas zależy na równie komfortowej okolicy. Nowe Włochy charakteryzują się niebywałym spokojem, ponieważ znajdziemy tam liczne parki czy stawy. Spacery wśród zieleni i ciszy po męczącym dniu pracy czy też wraz z rodziną podczas weekendowego odpoczynku na pewno pozwolą na złapanie oddechu. To, czego tu nie odnajdziemy, to na pewno zgiełk i hałas wielkiego miasta, który zwykliśmy słyszeć będąc w najbardziej zatłoczonych dzielnicach Warszawy. W okolicy przewidziano również wiele atrakcji dla najmłodszych, w tym liczne place zabaw. Ponadto, sam deweloper zadbał o to, aby czas wolny był w jak największym stopniu relaksujący i zaoferował niezwykle komfortowe rozwiązanie w postaci wspólnej przestrzeni dla mieszkańców. Z uwagi na to, warto wziąć pod uwagę Nowe Włochy jako docelowe miejsce zamieszkania i wybrać jedno z dostępnych mieszkań na sprzedaż.

Data publikacji: 29.10.2021

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również