Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Osiedle przy Arkadii

Osiedle przy Arkadii

Na  3 miejscu w rankingu widnieje Inwestycja Osiedle przy Arkadii. Cena najtańszego mieszkania to tylko 299 000 zł za 29 m2!

Przy ulicy Burakowskiej 16 powstaje IV etap inwestycji dewelopera Dantex – jest to pogranicze Woli, Centrum i Żoliborza. Prace budowlane w ramach IV etapu tej inwestycji zostaną zakończone na początku 2019 roku. We wznoszonej inwestycji powstaną 284 nowe mieszkania Żoliborz w wariantach: mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 28 mkw, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44 mkw, mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 49 mkw, mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66 mkw, a także mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 71 mkw. Dodatkowe powierzchnie oddane do dyspozycji mieszkańców będą następujące: balkony, loggie, tarasy, ogródki oraz komórki lokatorskie.

Dużym atutem mieszkania na Żoliborzu jest lokalizacja. Z osiedla przy Arkadii jest zaledwie 200 metrów do najbliższego przystanku autobusowego czy tramwajowego, niedaleko także do metra (stacja Dworzec Gdański). W okolicy znajdują się liczne placówki edukacyjne, takie jak żłobki, przedszkola czy szkoły. Nie brak tu także terenów rekreacyjnych – wszak Żoliborz jest jedną z najbardziej zielonych dzielnic Warszawy. Przyszłych mieszkańców z pewnością zadowoli także infrastruktura osiedla i jego okolicy – znajduje się tutaj wiele sklepów, a także centrum handlowe Arkadia i Dom Mody KLIF.

Data publikacji: 25.07.2017

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również