Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Powstaną kolejne etapy inwestycji Rodzinny Zakątek

Powstaną kolejne etapy inwestycji Rodzinny Zakątek

www.rodzinny-zakatek.pl

Poznański deweloper KM Building podjął decyzję o kontynuacji projektu osiedla Rodzinny Zakątek. Zgodnie z planami firmy cała inwestycja obejmie sześć etapów, w ramach których powstaną 234 budynki utrzymane w zabudowie szeregowej. Finalizację prac związanych z kolejnymi fazami projektu zaplanowano na 2017 rok.

Rodzinny Zakątek jest zespołem obiektów mieszkalnych, zlokalizowanych w Binie w pobliżu Kórnika. Kompleks jest jednym z dwóch projektów realizowanych aktualnie przez firmę KM Building – druga inwestycja, Osiedle Słoneczne budowane jest w Brodowie.

Aktualnie toczy się realizacja budynków objętych drugim i trzecim etapem inwestycji. Końca dobiegają prace dotyczące drugiej fazy projektu, w ramach której powstało 31 budynków utrzymanych w zabudowie szeregowej. Wraz z końcem bieżącego roku planowane jest oddanie pierwszych domów realizowanych w trzeciej fazie inwestycji.

W dalszych planach dewelopera jest realizacja kolejnych etapów kompleksu Rodzinny Zakątek. Przełom trzeciego i czwartego kwartału 2015 roku będzie początkiem budowy następnych 72 domów, których ceny zakupu zostaną ogłoszone już w czerwcu bądź lipcu bieżącego roku. W ramach tych etapów osiedla planowana jest również budowa placu zabaw oraz pawilonu handlowego.

Zgodnie z ustalonym planem projektu, kolejne fazy – V i VI zostaną zrealizowane w 2017 roku i obejmą budowę 79 domów szeregowych. Łącznie w ramach całego osiedla Rodzinny Zakątek powstaną 234 obiekty mieszkalne.
Data publikacji: 26.05.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również