Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Pruszcz Gdański to miasto, w którym zechcesz zamieszkać. Wszystko dzięki nowej inwestycji dewelopera Szymichowski

Pruszcz Gdański to miasto, w którym zechcesz zamieszkać. Wszystko dzięki nowej inwestycji dewelopera Szymichowski

Poszukiwania nowego, ciepłego domu, który zaoferuje nam komfort, nowoczesną infrastrukturę oraz bliskość zieleni, możemy uznać za zakończone – nowa inwestycja dewelopera Szymichowski oferuje nam właśnie to. Pruszcz Park będzie osiedlem otoczonym bujną zielenią, które sprawi, że poczujemy, jak to jest mieszkać w prawdziwym parku. Co warto wiedzieć o powstającym właśnie osiedlu?

Mieszkania na najwyższym poziomie


Pruszcz Park ma oferować mieszkańcom jakość i komfort, dlatego zaprojektowane mieszkania wykonane zostaną w oparciu o takie standardy. Mieszkania jedno-, dwu-, trzy-, czy czteropokojowe będą posiadały możliwość wydzielenia osobno kuchni, a także pomieszczenia, które możemy z łatwością wykorzystywać, jako dodatkową toaletę, pomieszczenie gospodarcze czy garderobę.


Mieszkania na parterze będą miały dostęp do przestronnych ogródków, w których rodzinny relaks na świeżym powietrzu, stanowić będzie czystą przyjemność. Podobnie lokale na pierwszym piętrze z zielonymi tarasami i te na wyższych kondygnacjach z balkonami, dadzą wiele możliwości przyjemnego spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi.


Części wspólne budynków zostały zaprojektowane w sposób przemyślany, by tworzyć wraz z apartamentami i infrastrukturą na zewnątrz harmonijną całość. Przy ich wykończeniu projektanci sięgną po naturalne materiały, takie jak drewno oraz roślinność.


W budynkach będą się również mieściły lokale usługowe. inwestycja dewelopera Szymichowski


Atrakcyjna lokalizacja


Ważnym aspektem jest również samo położenie Pruszcz Parku. Osiedle budowane jest w bardzo atrakcyjnej części Pruszcza Gdańskiego (u zbiegu ulic Cichej i Raciborskiego), z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej, a także obwodnicy i autostrady. Mieszkańcy będą mieli zatem możliwość szybkiego i wygodnego dojazdu do miejsc pracy czy szkoły, zarówno za pośrednictwem publicznego transportu, jak i prywatnych pojazdów.


W okolicy znajdzie się wiele sklepów usługowych, miejsca kultury, przedszkola, placówki medyczne oraz urzędy. Atrakcyjne położenie zapewni mieszkańcom wysoki poziom komfortu, pozwalając na korzystanie z wszelkich udogodnień miejskiego życia.


Osiedle skąpane w zieleni


Wyróżnikiem Pruszcz Parku na tle innych, podobnych inwestycji, jest projekt osiedla przewidujący dużo zieleni na terenie całego kompleksu. Pomiędzy budynkami mieszkalnymi powstać mają małe parki, pełne ciekawej roślinności i architektury, które nie tylko podniosą estetykę Pruszcz Parku, ale również wprowadzą harmonię oraz zapewnią mieszkańcom idealne warunki do relaksu. Całe osiedle ma być ciekawą, zieloną oazą dla tych, którzy chcą mieszkać w mieście, jednak pragną również spokoju i bliskości natury. inwestycja dewelopera Szymichowski


„Zielone myślenie” widzimy również w projekcie hal garażowych, które mają być przystosowane do parkowania samochodów z instalacją LPG oraz zawierać stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Podobnie przy instalacji świetlnej – na terenie całego osiedla zainstalowane zostanie oświetlenie LED z czujnikami ruchu.


Te i inne rozwiązania pokazują, że deweloper Szymichowski tworzy osiedle przyszłości, będące odpowiedzią dla wszystkich potrzeb świadomego mieszkańca.

Data publikacji: 26.04.2021

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również