Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

REAL Development

REAL Development

Fot.: www.realdevelopment.pl

Na łódzkim pierwotnym rynku nieruchomości działa wiele firm deweloperskim. Łódź to wciąż rozwijające się miasto, które staje się polem dla kolejnych inwestycji mieszkaniowych. Wśród wielu firm deweloperskich na szczególną uwagę zasługuje REAL Development, który działa na łódzkim rynku już od kilkunastu lat.

Krótko o firmie
Spółka REAL Development Group to deweloper działający na łódzkim rynku nieruchomości już od 1998 r. Działania REAL Development ogniskują się wokół kilku zagadnień związanych z branżą. Są to:
- przygotowanie i prowadzenie inwestycji mieszkaniowych,
- wynajem lokali biurowych i usługowych,
- prowadzenie działalności inwestycyjnej,
- organizacja finansowania inwestycji,
- sprawowanie nadzoru budowlanego,
- doradztwo inwestycyjne,
- prowadzenie analiz rynku nieruchomości.

REAL Development to gwarancja najlepszych rozwiązań architektonicznych oraz trwałych, funkcjonalnych budynków, do stworzenia których użyto materiałów najwyższej jakości. Deweloper ma duże doświadczenie w budownictwie mieszkalnym – do tej pory oddał do użytku kilkanaście inwestycji mieszkaniowych, a w dziewięciu z nich nie ma już mieszkań w sprzedaży. Aktualnie można zakupić apartamenty i domy jednorodzinne od REAL Development jedynie w inwestycji Mirabelkowa Aleja, zlokalizowanej przy ul. Podchorążych 49. Firma prowadzi również wynajem lokali biurowych i usługowych w budynku Real Office przy ul Traktorowej 126.

Inwestycja na Złotnie
Ostatnią realizacją firmy REAL Development są domy jednorodzinne i apartamenty do kupienia na osiedlu Mirabelkowa Aleja, zlokalizowanym w dzielnicy Złotno w Łodzi. W sprzedaży znajdują się apartamenty o wielkości 91 metrów kwadratowych z ogródkiem oraz większe – o wielkości 117 metrów – z tarasem. Jeśli chodzi o odmy jednorodzinne, kupujący mogą wybierać spośród lokali w zabudowie szeregowej o powierzchni 157 i 196 metrów kwadratowych. W domach znajduje się już instalacja alarmowa i kominkowa. Wszystkie lokale, które oferuje deweloper, sprzedawane są w atrakcyjnych cenach – nowe mieszkania już od niespełna 4 tys. złotych, a wykończone domy – od 550 tys.
Data publikacji: 20.02.2014

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również