Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Rozpoczęcie sprzedaży nowej inwestycji – Anin Residence

Rozpoczęcie sprzedaży nowej inwestycji – Anin Residence

realinvest.pl

Spółka Real Invest przystąpiła do sprzedaży mieszkań pochodzących z inwestycji Anin Residence. Obiekt o nowoczesnej architekturze i znakomitym położeniu w dzielnicy Wawer kusi nabywców szeroką gamą luksusowych lokali mieszkalnych, których wysoka jakość wykonania jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających grup klientów.

Anin Residence to budynek o kameralnym charakterze i harmonijnej formie tworzącej literę L. Doskonały projekt inwestycji wraz ze zróżnicowaną bryłą obiektu gwarantują całości wysoki poziom elegancji i estetyki. W obrębie budynku zaprojektowano 66 komfortowych mieszkań, których powierzchnie wahają się w granicach od 31 do 91 mkw. Właściciele mieszkań umiejscowionych na parterze otrzymają dostęp do prywatnych ogródków, na które łącznie przeznaczono 300 mkw, zaś mieszkańcy wyższych kondygnacji – do przeszklonych balkonów.

Przestrzeń do relaksu przyszłych mieszkańców Anin Residence zapewni przestronny dziedziniec, na którym poza licznymi elementami małej architektury znajdzie się również nowoczesny ogród skalny. Teren wypełniony zostanie niską roślinnością, a jej dopełnienie stanowić będą ławki i stylowe oświetlenie.

Inwestycji Anin Residence została zaprojektowana z dużym naciskiem na zapewnienie wysokiej wygody przyszłym mieszkańcom obiektu. W budynku znajdą się udogodnienia dla niepełnosprawnych, a także przestronne windy wykończone elementami kamienia naturalnego i płyt fornirowanych. W podziemnej części rezydencji umiejscowione zostaną pomieszczenia na rowery, jak również miejsca garażowe dla samochodów. Nabywcy mieszkań otrzymają również możliwość zakupu komórek lokatorskich.
Data publikacji: 20.01.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również