Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Toaleta 2w1, czyli praktyczne wc z funkcją bidetu - co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu

Toaleta 2w1, czyli praktyczne wc z funkcją bidetu - co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu

Wc z funkcją bidetu to nowoczesne i niezwykle praktyczne rozwiązanie, które gości w coraz większej liczbie polskich domów. Jego użytkownicy doceniają toaletę myjącą za jej rozbudowaną funkcjonalność, wysoki komfort i prostotę użytkowania oraz nowoczesny i stylowy zarazem design, który pozwala podkreślić prestiżowy i luksusowy charakter każdej wyposażonej w nią łazienki. Toaleta myjąca pozwala na szybkie odświeżenie się od razu po skorzystaniu z wc lub długim dniu oraz stanowi nowocześniejszą alternatywę dla klasycznego bidetu pozwalając zaoszczędzić miejsce oraz uczynić dbanie o higienę osobistą zadaniem prostszym i bardziej efektywnym.

Wc z funkcją bidetu, czyli praktyczny i wysoce funkcjonalny dodatek do nowoczesnej łazienki

Wc z funkcją bidetu, czyli popularna toaleta myjąca, jest dostępna w sprzedaży od kilku lat. Doskonałym reprezentantem rozwiązań tego typu jest inteligentna toaleta myjąca marki Roca, Inspira In-Wash, na której przykładzie można dostrzec wszystkie najistotniejsze zalety urządzeń tej klasy. Inspira In-Wash jest efektem wieloletniej pracy inżynierów i projektantów marki Roca, których głównym celem było stworzenie wysoce funkcjonalnego, a przy tym bardzo prostego i intuicyjnego w obsłudze urządzenia idealnie dopasowanego do potrzeb współczesnych, wymagających użytkowników. Toaleta myjąca Inspira In-Wash jest uniwersalnym, wyposażonym w najnowocześniejsze technologie rozwiązaniem, które pozwala w najlepszy, aktualnie dostępny sposób zatroszczyć się o higienę osobistą całej rodziny.
Toaleta myjąca łączy w sobie funkcje dwóch rozwiązań - miski wc i bidetu. Taka konstrukcja i funkcjonalność pozwalają zaoszczędzić cenną przestrzeń w łazience oraz korzystać z udogodnień płynących z posiadania bidetu także w małej łazience, w której nie ma wystarczająco dużo miejsca na jego zainstalowanie w klasycznej wersji. Toaleta myjąca pod wieloma względami przewyższa jednak tradycyjny bidet. Jej praca jest bowiem sterowana w sposób elektroniczny, za pomocą dołączonego pilota bezprzewodowego, z którego poziomu można uzyskać dostęp do wszystkich funkcji urządzania. Sama toaleta jest prosta w montażu, gdyż do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jedynie dostępu do prądu oraz bieżącej wody.

 toaleta


Najważniejsze funkcje toalety myjącej na przykładzie Inspira In-Wash

Głównym zadaniem toalety myjącej jest oczywiście mycie. Urządzenie Inspira In-Wash marki Roca pozwala na dbanie o higienę na dwa sposoby - poprzez natrysk damski oraz tylny. Funkcja oscylacyjna dyszy myjącej gwarantuje osiągnięcie doskonałej czystości oraz wygody mycia. Funkcja suszenia pozwala natomiast na ograniczenie zużycia papieru toaletowego oraz zapewnia komfortowe samopoczucie tuż po skorzystaniu z toalety myjącej. Parametry mycia i suszenia (temperatura oraz siła wody i powietrza) mogą być regulowane i dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika.
Uniwersalny kształt, minimalistyczny wygląd oraz dostęp do najnowszych technologii sprawia, że wc z funkcją bidetu pasuje do każdego stylu łazienek oraz potrzeb współczesnych użytkowników. Ogromną zaletą toalety myjącej Inspira In-Wash jest jej dostępność w dwóch wersjach - podwieszanej i stojącej. Oba rozwiązania łączy nowoczesna konstrukcja Rimless oraz wyposażenie w deskę wolnoopadającą. Do końca 2020 r. kupując podwieszaną toaletę myjącą można skorzystać z atrakcyjnej promocji i otrzymać dedykowany do niej stelaż podtynkowy za symboliczną kwotę 1 zł netto.
Data publikacji: 24.11.2020

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych jest wiel...

Warto przeczytać

Zobacz również