Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

W sprzedaży mieszkania z II etapu Kamienicy Jeżyce

W sprzedaży mieszkania z II etapu Kamienicy Jeżyce

kamienicajezyce.ronson.pl

Firma Ronson Development przystąpiła do sprzedaży lokali mieszkalnych pochodzących z drugiego etapu inwestycji Kamienica Jeżyce, która położona jest przy poznańskiej ulicy Kościelnej. W ofercie dewelopera znalazło się 151 mieszkań o powierzchniach wahających się w przedziale 28-110 mkw. Część dostępnych lokali mieszkalnych kwalifikuje się do otrzymania dopłat w rządowym programie „Mieszkanie dla Młodych”.

Kamienica Jeżyce to nowoczesny kompleks mieszkalny o miejskiej architekturze. Obiekt wyróżnia się znakomitą lokalizacją – położony jest w centrum Poznania, w bliskiej odległości od Starego Rynku, a jednocześnie w sąsiedztwie atrakcyjnych terenów zielonych. Inwestycja kusi nabywców szeroką ofertą lokali mieszkalnych dopasowanych do bieżących potrzeb rynku, których zakup może zostać objęty dopłatą w programie MdM.

Docelowo w Kamienicy Jeżyce znajdzie się 295 komfortowych lokali mieszkalnych. Zakończenie prac związanych z realizacją drugiego etapu projektu datuje się na czwarty kwartał 2016 roku, a jego efektem będzie powstanie pięciu budynków ze 151 mieszkaniami. W ofercie sprzedaży dostępne są lokale o różnorodnych rozkładach, od kawalerek po przestronne mieszkania czteropokojowe umiejscowione na najwyższych piętrach. Proponowane przez dewelopera ceny rozpoczynają się od 5920 zł/mkw.

Osoby zainteresowane nabyciem lokalu mieszkalnego z pierwszego etapu inwestycji Kamienica Jeżyce wciąż mogą wybierać spośród 40 dostępnych mieszkań. Oddanie do użytku tej części projektu datowane jest na trzeci kwartał przyszłego roku.
Data publikacji: 17.06.2015

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również