Znajdź inwestycje/dewelopera w całej Polsce

Za rok gotowe mieszkania na łódzkim Polesiu

Za rok gotowe mieszkania na łódzkim Polesiu

Fot.: www.ewelin.com.pl

Na II kwartał 2015 r. zaplanowano zakończenie inwestycji Ewelin na Polesiu w Łodzi. Budynek stanie przy ul. Obywatelskiej 110. Za budowę odpowiedzialny jest znany łódzki deweloper – firma Real Development Group. Największą zaletą budynku EWELIN wydaje się być dogodna lokalizacja tej inwestycji z łatwym dojazdem do centralnie położonej Alei Jana Pawła II, a także w bezpośrednim sąsiedztwie przychodni zdrowia czy doskonale zaopatrzonego sklepu spożywczego.

Inwestycja Ewelina będzie charakteryzowała się prostą, jasną bryłą budynku, ożywioną przez elementy wykończeniowe utrzymane w ciepłych, żywych kolorach. Budynek jest oddalony od ulicy Obywatelskiej o około 100 metrów i oddzielony od niej szpalerem bujnej zieleni, co zapewni ciszę, spokój i komfort zamieszkiwania. Lokalizacja taka sprawia, że Ewelin będzie miejscem doskonałym dla osób starszych, rodzin z dziećmi oraz wszystkich ceniących sobie ciszę i spokój. Pełne zagospodarowanie osiedla z uliczkami dojazdowymi, chodnikami, otwartym, urządzonym patio, placem zabaw i terenem zielonym oraz ogrodzeniem złożą się na całość inwestycji. Plac zabaw będzie usytuowany tak, aby nie zakłócać spokoju mieszkańcom. Teren zielony w formie otwartego z jednej strony patio to idealne miejsce na chwilę odpoczynku.

Mieszkania w inwestycji będą dość zróżnicowane. W Ewelinie będzie znaleźć 132 mieszkania o wielkości wahającej się od 32 do nawet 97 metrów kwadratowych. W budynku będzie można kupić zarówno kawalerki, jak również mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Każde mieszkanie będzie posiadało duży taras, loggię lub balkon. Wszystkie mieszkania będą przestronne na tyle, by zapewnić ich właścicielom maksymalną możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. Duża powierzchnia przeszkleń sprawia, że mieszkania będą jasne i ciepłe, a budynek będzie sprawiał nowoczesne wrażenie. Cena za metr kwadratowy mieszkania na Ewelinie waha się w granicach od 3890 do 4190 złotych za metr kwadratowy.
Data publikacji: 15.04.2014

Zobacz wcześniejsze aktualności

Z czego wykonać blat kuchenny?

Z czego wykonać blat kuchenny?

Blat kuchenny powinien cechować się trwałością, funkcjonalnością, ale również estetycznym wyglądem. Dostępnych je...

Warto przeczytać

Zobacz również